Fireboy & Watergirl Macera Oyunu
Android Oyun Club

Fireboy & Watergirl Adventure Game

Oyun Indir
Fireboy & Watergirl Macera Oyunu

Demek macera oyunları oynamayı seviyorsun? Fireboy & Watergirl: macera oyunu, itfaiye ve su kızının tapınaktan çıkışı bulmasına yardım ettiğiniz en bağımlılık yapan takım oyuncusu oyunlarından biridir. Şablondan çıkışı bulurken, ateş veya su gibi çok sayıda engelle karşılaşırsınız. Nasıl oynanır? Fireboy & Watergirl Game, başka bir oyuncuyla oynadığınız ve birbirinizin tapınaktan çıkışı bulmasına yardım ettiğiniz ekip çalışmasıyla ilgilidir. ● Fireboy su tarafından öldürülür ● Watergirl yangında öldürüldü ● Fireboy ateşle mücadele etmelidir ● Watergirl suyla savaşmalı ● Sivri uçlar ikisini de öldürür, bu nedenle her iki karakter de kaçınmalıdır ● Ekstra puan için şişeleri toplayın Eğlenceli geliyor mu? Şimdi bir deneyin. Uygulama Özellikleri Hala “Fireboy & Watergirl” ü tüm atari veya macera takımı oyunları arasında en iyisi yapan özellikler mi arıyorsunuz? Oyunun onu inanılmaz kılan özellikleri aşağıdadır – İnanılmaz HD Oyun Grafikleri ● Tek oyunculu veya çok oyunculu modda oynayın ● Zorlukları artan birden fazla oyun seviyesi ● Şişeleri toplayın ve yüksek bir puan oluşturun Oyunun tüm bu özellikleri ücretsiz olarak mevcuttur. Peki ne bekliyorsunuz? Arkadaşlarınızla veya ailenizle oynamaya başlamak için bu harika Fireboy & Watergirl Macera Oyununu bugün indirin. Bizi destekle Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen geri bildiriminizle birlikte bize bir e-posta gönderin. Uygulamamızı beğendiyseniz, lütfen oyun mağazasında bizi değerlendirin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

So you like playing adventure games?
Fireboy & Watergirl: adventure game is one of the most addictive team player games where you help the fireboy and watergirl find the exit through the temple. While finding the exit through the template, you will come across multiple kinds of obstacles such as fire or water.

How to Play?
Fireboy & Watergirl Game is about teamwork where you play with another player and help each other find the exit through the temple.
● Fireboy is killed by the water
● Watergirl is killed by the fire
● Fireboy must fight the fire
● Watergirl must fight the water
● Spikes kill both, so both characters must avoid
● Collect bottles for extra points
Sounds fun? Do give it a try now.

App Features
Still looking for features that make “Fireboy & Watergirl” the best among all arcade or adventure team games? Below are features of the game that make it incredible –
● Incredible HD Game Graphics
● Play in single player or multiplayer mode
● Multiple game levels with increasing difficulties
● Collect bottles and build a high score

All these features of the game are available for free. So, what are you waiting for? Download this amazing Fireboy & Watergirl Adventure Game today to start playing with your friends or family members.

Support Us
If you have any feedback, please send us an email with your feedback. If you like our app, please rate us on the play store and share among your friends.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *