Disney Frozen Free Fall - Play Frozen Puzzle Games
Android Oyun Club

Disney Frozen Free Fall – Play Frozen Puzzle Games

Oyun Indir
Disney Frozen Free Fall – Karlar Ülkesi Bulmaca Oyunları Oyna

Disney’in harika bulmaca oyunu Frozen Free Fall’da 1.000’den fazla heyecan verici seviyeyi oynayın!

Disney’in Karlar Ülkesi filminden esinlenilen Arendelle Krallığı’nda epik bir bulmaca eşleştirme macerasına hazır olun! ÜCRETSİZ yüzlerce buzlu bulmacayı kaydırıp eşleştirmek için Anna, Elsa, Olaf ve daha fazla favori karakterinize katılın! Bu oyun, uygulama içi satın alımlar içerir.

Yeni güncellemelerimizle ülkeyi keşfederken DAHA FAZLA sezonluk bulmaca ve oyun modunun kilidini açın! Kardan adam Olaf ve diğer Disney karakterleriyle birlikte bulmaca oyunları oynamanın tadını çıkarın!

HEYECAN VERİCİ MATCH-3 PUZZLE GAMEPLAY – 3 veya daha fazla mücevheri eşleştirmek için güzel ve renkli buz kristallerini kaydırın ve ekstra zorlu hedeflerle eşleştirme becerilerinizi test edin!

FAVORİ KARAKTERLERİNİZİN KİLİDİNİ AÇIN – Hikayeyi takip edin ve Anna, Elsa, Olaf, Kristoff, Sven, Hans ve daha fazlası gibi daha fazla karakterle oynayın!

HER KARAKTER İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ EŞSİZ GÜÇ-UPS – Tüm bir sıra kristali yakmak için Anna’nın meşalesini veya aynı renk kristallerinin sihirli bir şekilde yok olması için Elsa’nın buzul gücünü kullanın! Hans’ın kılıcını kristalleri doğruca kesmek için deneyin ve daha birçok harika güçlendirmeyi keşfedin!

KENDİ ARENDELLE’İNİZİ HAYATA GETİRİN – Arendelle’deki kendi Plaza’nızı mağazalar, çeşmeler, arabalar ve daha fazlasıyla dekore etmek ve özelleştirmek için bulmacaları tamamlayarak jeton ve ödüller kazanın!

GOOGLE CLOUD DESTEĞİ-Oyun ilerlemenizi Google Cloud aracılığıyla birden fazla Android cihazda senkronize edin!

Gizlilik Politikası:www.androidoyun-club.com

Hizmet Şartları: http://www.jamcity.com/terms-of-service/

Disney Frozen Free Fall – Play Frozen Puzzle Games

Play 1,000+ exciting levels in Disney’s amazing puzzle game, Frozen Free Fall!

Get ready for an epic puzzle matching adventure in the Kingdom of Arendelle, inspired by Disney’s Frozen movie! Join Anna, Elsa, Olaf and more of your favorite characters on a puzzle journey to slide and match-3 hundreds of icy puzzles for FREE! This game contains in-app purchases.

Unlock MORE seasonal puzzles and game modes as you explore the land with our new updates! Enjoy playing puzzle games along with Olaf the snowman and other Disney characters!

EXCITING MATCH-3 PUZZLE GAMEPLAY – Slide beautiful and colorful ice crystals to match 3 or more gems, and test your matching skills with extra challenging objectives!

UNLOCK YOUR FAVORITE CHARACTERS – Follow the story and play with even more characters like Anna, Elsa, Olaf, Kristoff, Sven, Hans, and more!

UNIQUE POWER-UPS SPECIALLY DESIGNED FOR EACH CHARACTER – Use Anna’s torch to burn up an entire row of crystals, or Elsa’s glacier power-up to make all of the same color crystals magically disappear! Try Hans’ sword to slash right through the crystals, and explore many more cool power-ups!

BRING YOUR OWN ARENDELLE TO LIFE – Earn coins & rewards by completing puzzles to decorate and customize your own Plaza in Arendelle with shops, fountains, carts, and more!

GOOGLE CLOUD SUPPORT-Sync your game progress across multiple Android devices through Google Cloud!

Privacy Policy: http://www.jamcity.com/privacy/

Terms of Service: http://www.jamcity.com/terms-of-service/


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *