Cars Parking Simulator
Android Oyun Club

Cars Parking Simulator

Oyun Indir

Cars Parking Simulator is a fun car simulating game and it has realistic controls as well as great dynamic game play. This game has everything a parking simulator needs to have!

Control your car in a real parking lot with an on-screen steering wheel, acceleration and brake pedals.

You can change the angle of your camera by simply clicking the camera icon on top right and touching your screen and experience 3D parking challenge. There are 40 different levels for testing your skills in parking!

You can choose between 2 different dynamic sports car. There 20 levels for each of them. You don’t have to complete one to play another.

Do you like parking games? Do you want to have fun while parking? do you like 3D cars and environment? Do you want to try something different than regular boring parking games? If your answer is yes than this one is just for you!

Don’t waste any time, try it right now!

Cars Parking Simulator

Araba Park Simülatörü eğlenceli bir araba simülasyon oyunudur ve gerçekçi kontrollerin yanı sıra harika dinamik oyun oynamaya sahiptir. Bu oyunda bir park simülatörünün sahip olması gereken her şey var!

Ekrandaki direksiyon simidi, hızlanma ve fren pedallarıyla gerçek bir park yerinde arabanızı kontrol edin.

Sağ üstteki kamera simgesine tıklayarak ve ekranınıza dokunarak kameranızın açısını değiştirebilir ve 3D park etme zorluğunu deneyimleyebilirsiniz. Park etme becerilerinizi test etmek için 40 farklı seviye var!

2 farklı dinamik spor otomobil arasından seçim yapabilirsiniz. Her biri için 20 seviye var. Birini oynamak için tamamlamanıza gerek yok.

Park oyunlarını sever misin? Park ederken eğlenmek ister misiniz? 3D arabaları ve çevreyi seviyor musun? Normal sıkıcı park oyunlarından farklı bir şey denemek ister misiniz? Cevabınız bundan daha evet ise tam size göre!

Zaman kaybetmeyin, hemen deneyin!

Otomobil Park Simülatörü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *