Bubbles Fairy Craft
Android Oyun Club

Bubbles Fairy Craft

Bubbles Fairy CraftOyun Indir
Bu renkli ve eğlenceli macerada baloncuklar vurun ve binlerce heyecan verici seviye ve bulmacanın tadını çıkarın. Şimdi oynayın ve bu süper bağımlılık yapıcı oyunu Android cihazınızda deneyimleyin. Bubbles Fairy Craft’ı indirin, hedefinizi dikkatlice seçin ve ateş edin! Tüm baloncukları vurun ve parçalayın ve ekstra puan kazanmak ve seviye atlamak için kazanların içine düştüğünden emin olun! Harika oyunumuzu oynamak için şu talimatları izleyin: * Ekrana dokunun ve lazer hedefini kabarcıkların yönüne doğru sürükleyin. * Patlamalarını sağlamak için aynı renkteki en az 3 balonu eşleştirin. * Kazanlara kabarcıklar düştüğünde ekstra puan alın! * Balonları sınırsız değiştirin ve harita boyunca ilerleyin. Oyun özellikleri: – Güzel grafikler ve efektler, bol miktarda renkli baloncuklar. – Eğlenceli zorluklar ve bulmacalar. – Bağımlılık yapan oyun. – Alması ve oynaması kolaydır. – Sizi saatlerce eğlendirecek harika seviyeler. Bu harika oyunu ÜCRETSİZ oynayın ve harika güçlendiriciler ve ödüller kazanmaya hazırlanın. Bütün aile bu harika ücretsiz bubble popper oyununun tadını çıkaracak! Başlamaya hazır mısın? Bubble Shooter ™ ‘ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.’ye aittir.
Shoot bubbles in this colorful fun adventure and enjoy thousands of exciting levels and puzzles. Play now and experience this super addictive game on your Android device. Download Bubbles Fairy Craft, pick your target carefully, and fire away! Shoot and smash all the bubbles, and make sure they fall into the cauldrons to earn extra points and level up!

Follow these instructions to play our awesome game:
* Tap on the screen and drag the laser aim at the direction of the bubbles.
* Match at least 3 bubbles of the same color to make them burst.
* Get extra score when bubbles fall into the cauldrons!
* Swap bubbles without limit and advance along the map.

Game Features:
– Beautiful graphics and effects, plenty of colorful bubbles.
– Fun challenges and puzzles.
– Addictive gameplay.
– Easy to pick up and play.
– Awesome levels that will keep you entertained for hours.

Play this cool game for FREE and get ready to win some cool boosters and prizes. The whole family will enjoy this awesome free bubble popper game!
Are you ready to begin?

All rights of Bubble Shooter™ are owned by Ilyon Dynamics Ltd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *