Bubble Trouble
Android Oyun Club

Bubble Trouble

Kabarcık Sorunu,Bubble Trouble,Get it on Playstore
Kabarcık Sorunu Bubble trouble bir flasBubble Troubleh oyun, gerçekten eğlenceli bir oyun. Bu çocuklar arasında en sevilen oyun. Bu oyunda, her bölümde zıplayan baloncukları vurmanız gerekiyor. İlginç özellik, tüm baloncukları silahla vurmanız gerektiğidir. Oyunun en iyi yanı, tüm baloncukları tek başınıza vurmanız gerekmemesidir. Bu oyunda 50+ Seviye var ve her seviye bir öncekinden daha zor. Ana karakterin adı Shades’tir. Şimdi bu karakter tüm baloncukları yok edecek kadar verimli. Siz ve tüm baloncukları ortadan kaldırmak için bu oyunda Gölgeler olarak hareket edin. Bu oyunun garip bir özelliği, büyük bir balonu vurursanız, büyük balonun birçok küçük baloncuğa bölünmesidir. Gerçekten de oyun, balon çekiminin güzel yolculuğuyla çok heyecan verici. Bu oyunun can alıcı yanı, bir baloncuğun gölgeleri tek bir vuruşla yok edebilmesidir. Bu yüzden bu oyunu oynarken çok dikkatli olmalısınız. Bir an için konsantrasyonunuzu kaybederseniz, oyunu da kaybedebilirsiniz. Unutma, büyük zıplayan baloncuklar konusunda çok dikkatli olmalısın. Ayrıca baloncukları çok kolay çekebilmeniz için gözünüzle eliniz arasında mükemmel bir iletişim kurmanız gerekiyor. Yani Bubble Trouble 3 oyunu güzel ve eğlenceli bir oyundur. Bubble Trouble,
Kabarcık Sorunu,Bubble trouble is a flash game.It really is a fun game. This is a favorite game among the kids. In this game, you have to shoot the bouncing bubbles in each level. The interesting feature is that you have to shoot all the bubbles with a gun. The best part of the game is that you don’t have to shoot all the bubbles all alone.

This game has 50+ Levels in it with each level being difficult than the previous one.

The name of the main character is Shades. Now this character is efficient enough to destroy all the bubbles. You and act as the Shades in this game to eliminate all the bubbles. One strange feature of this game is that if you shoot one big bubble, then the big bubble split into many smaller bubbles.

Truly the game is very exciting with the nice journey of bubble shooting. The crucial part of this game is that a bubble can destroy shades with only one hit. So you have to be very careful while playing this game. If you lose concentration for a single moment, then you can lose the game also. Remember, you should be very careful about the big bouncing bubbles. Also, you need to make a perfect communication between your eye and hand so that you can shoot the bubbles very easily. So the Bubble Trouble 3 game is a beautiful and enjoyable game.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *