Android Oyun Club

Big City Limo Car Driving Simulator : Taxi Driving

Oyun Indir

2020’nin inanılmaz bir lüks limuzin araba sürüş simülatörü, aşırı araba sürüşünüzün, park etme becerilerinizin ve taksi sürüş becerilerinizin ağır test altında olduğu sizin için burada. Lüks bir Limuzin araba sürüş oyunlarında gerçek bir limuzin şoförü ve şehirdeki bir taksi şoförü olmak ister misiniz? İnsanlar kraliyet limuzininize bakarken arabanızı uzman bir taksi şoförü olarak sürün ve park edin. NY City’nin havasında uçan araba limuzini size adrenalin acele edecek. Taksi sürüş simülatöründe hızlı para kazanmak için lüks limuzinle offroad tepe şehri etrafında modern ünlüler ve VIP yolcuları sürmek ister misiniz? Bu sorunun cevabı evet ise, o zaman büyük bir şehir limuzini kraliyet muamelesi içindesiniz. Ünlüleri seçip partilere, şovlara ve hükümet yetkililerine ve diplomatları konferanslara ve büyük kraliyet insanlarını otellerine büyük şehir limuzin taksi sürüş oyunlarına bırakan bir limuzin sürücüsünün lüks yaşamının tadını çıkarın. Offroad tepe şehrinde meydana gelen en abartılı olaylara öfkeli bir lüks Limuzin araba sürücüsü olarak dahil olarak VIP kültürünün bir parçası olun.
Havada uçan araba sürüş deneyiminizi geliştirmek için yepyeni bir LIMO FLYING MODE eklendi. Uçan Limuzin Araba Sürme, sizi havada büyük limuzinle uçurmanız ve VIP yolculara alma ve bırakma olanağı vermeniz gereken en iyi ve benzersiz bir oyundur. Drive, Fly & Park tüm özellikleri tek bir oyunda.
Big City Limo Car Driver size harika bir araba sürüş oyunları, park oyunları ve taksi sürüş oyunları deneyimi sunar. Ekstrem bir limuzin arabası sürücüsü olarak, limuzin yolcularınızla birlikte kayalık dağ tepe istasyonlarında, şehrin büyük büyük şehir geniş yollarında araç kullanacaksınız. Sadece asfaltlanmış geniş yollarda sürmeyin, heyecan verici sürüş macerasında kendinizi kaybedin ve inanılmaz bir Limuzin macerasında yola çıkın! Bu ölümcül offroad virajları, dönüşler ve dik dağ tepe yamaçları için ne kadar iyi bir sürücü olursanız olun, aşırı önlemler almanız gerekir. Lüks limuzin arabanızı profesyonel bir sürücü olarak hızlıca sürün ve araba sürme oyunlarında yolcuları hedeflerine bırakın. Bu nihai araba sürüş simülasyonu, gerçek dünyayı unutmanızı ve Big City Limo Car Driver: Car Driving Games’de sizin için yarattığımız inanılmaz simüle edilmiş bir dünyada zamanınızı geçirmenizi tercih etmenizi sağlar.

An amazing luxurious limo car driving simulator of 2020 is here for you where your extreme car driving ,parking skills and taxi driving skills are under heavy test. Do you want to be a real limo car driver and a taxi driver around town in a luxurious Limo car driving games? Drive and park your car as an expert taxi driver while people stare at your royal limousine. Flying car Limo in air of NY City will gives you adrenalin rush. Would you like to ride modern celebrities and VIP passengers around offroad hill city in luxurious limousine to make some quick buck in taxi driving simulator? If the answer to this question is yes then you are in for a big city limo royal treat. Enjoy the luxury life of a limo driver who picks & drop celebrities to parties, shows and government officials and diplomats to conferences and grand royal people to their hotels all around the grand city limo taxi driving games. Be a part of the VIP culture by being involved as a furious luxurious Limo car driver in the most extravagant events happening around in the offroad hill city.
A whole new LIMO FLYING MODE is added to enhance your flying car driving experience in air. Flying Limousine Car Driving is the best and unique gameplay where you have to fly you grand limo in air and give pick & drop facility to the VIP passengers. Drive, Fly & Park all features in one game.
Big City Limo Car Driver gives you an amazing car driving games, parking games & taxi driving games experience. As an extreme limo car driver you will get to drive on rocky mountain hill stations, grand big city vast roads of the town where you along with your limousine passengers. Don’t just drive on the paved vast roads instead lose yourself in exciting driving adventure and go offroad in an amazing Limo adventure! You would have to take extreme precautions no matter how good a driver you are for those deadly offroad twists, turns and steep mountain hill slopes. Drive your luxurious limousine car fast as a pro driver and drop passengers to their destination in car driving games. This ultimate car driving simulation would make you forget the real world and make you prefer spend your time in an amazing simulated world we created for you in Big City Limo Car Driver : Car driving Games.

Flaunt your parking skills in City Limo Car Driver while dropping passengers to their destination safely. Live the grand, luxurious life of a royal limo driver in an ultimate limo car driving simulation & taxi driving games of 2020. Move through the furious traffic rush to reach your destinations on time by flying car simulator. Drive your limousine freely on vast roads and dangerous offroad terrain paths. Pull the most extreme car parking and driving stunts in the history ever. Be a real hero driver of royal city people and drive furiously in this driving and parking sim of 2020.Park your car anywhere and have people staring at your car in amazement. Make your mark in the pro limo car driver list of 2020 as you jump behind the steering wheel of your very own limousine and drive around the big city or offroad on the mountain hills and around the river. Show the big city your amazing car driving and parking skills in a grand luxurious limo car drive.

Big City Limo Car Driving Simulator : Fun 3D Car Drive Simulator Features:
• Variety of Limo Cars to Drive and Park in Car driving games
• Superb Big City and Offroad Hill Environment for taxi driving games
• Amazing Chance to Improve your Driving and Parking Skills in Luxury Limo Taxi Driver City
• Pick and Drop Royal People of Big City Limousine Driving
• Realistic Car Physics, Smooth Controls & Engaging Sounds Effects of Flying Limo Car Simulator

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *