Balloon Popping Game for Kids - Offline Games
Android Oyun Club

Balloon Popping Game for Kids – Offline Games

Oyun Indir
SNG’den Balon Patlatma, çocuklar için en iyi ücretsiz çevrimdışı oyundur. Tamamen ücretsizdir ve wifi bağlantısına ihtiyaç duymaz. Hem çocuklar hem de ebeveynleri için el-göz koordinasyonunu geliştirir. Zaman kaybetmeyin ve şimdi indirin. Renkli grafikler, 5 farklı balon teması, sonsuz mod ve şekerlemeler ile çocuklar ve ebeveynleri için klasik bir balon patlatma oyunu! Balonları patlatmak için sadece balonlara dokunun ve daha fazla şeker kazanmak için kombinasyonlar yapmak için renkleri takip edin. Şeker toplamanın seviyesini yükseltebilir ve farklı balon türlerini etkinleştirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma yok. Tamamen ücretsiz. Yeni SONSUZ Modu daha zordur. Ebeveynlerin bundan daha çok hoşlanacağını tahmin ediyoruz! En zor balon patlatma oyun modu sizi bekliyor. – Çocuklar için oynaması kolay – El-göz koordinasyonunu geliştirir – Her yaş için aile oyunu – 5 farklı tema: standart balonlar, canavarlar, meyveler, hayvanlar ve deniz yıldızları – Kombolar yapın ve daha fazla şeker toplayın – Dikkat !! Yeni zor sonsuz mod.
Balloon Popping by SNG is the best free offline game for kids. It is totally free and needs no wifi connection. It improves hand-eye coordination for both kids and their parents. Do not waste time and download it now.

A classic balloon popping game for kids and their parents, with colorful graphics, 5 different balloon themes, endless mode and candies! Just touch the balloons to pop them and follow the colors to make combos to earn more candies. You can level up collecting candies and enable different balloon types. No in App purchases. Totally free.

New ENDLESS Mode is more challenging. We guess that parents will like it more! Hardest balloon popping game mode is waiting for you.

– Easy to play for kids
– Improves hand-eye coordination
– Family game for all ages
– 5 different themes: standard balloons, monsters, fruits, animals and sea stars
– Make combos and collect more candies
– Attention!! New difficult endless mode.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *