APK Download
Android Oyun Club

APK Download

Oyun Indir
APK İndir

Mobil cihazınızda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde en son oyunların ve uygulamaların yüklü olmasını seven kişilerden biriyseniz, APK Download tam size göre. APK Download, farklı kategorilerdeki en iyi içeriklerin kişiselleştirilmiş bir seçimini yaparak piyasadaki uygulamalarda ve oyunlarda en iyileri toplayan devasa bir galeridir.

APK Download’un ücretsiz mobil uygulaması, istediğiniz yerde doğrudan Android cihazınızdan en eksiksiz Play Store Oyun ve Uygulamaları pazarına erişmenin kolay ve hızlı bir yoludur. Yalnızca IDE’si olan bir cihaza ihtiyacınız olacak. Bu maniye katılın ve bir APK döneminde kral olun.

Kullanışlı genel arama seçeneği, büyük APK Downloader veritabanında ihtiyacınız olan dosyayı aramanıza ve bulmanıza olanak tanır. En iyi sonuçları elde etmek için çeşitli arama filtreleri tanımlamak da kolaydır.

Özellikler:

– Arama dosyaları apk
– APK indir
– Harici Depolama ve SD Karttan apk dosyalarını tarayın
– Tüm dosyaları göster apk
– APK Yükleyici
– Tek bir tıklama ile apk dosyalarını yükleyin
– APK dosyalarını harici depolama ve SD karttan kaldırın
– APK dosyalarını arkadaşlarınızla paylaşın
– Liste apk’sini ada, boyuta, pakete, sürüme, yüklü ve yüklü olmayanlara göre sıralayın
– Apk dosyası durumu

APK dosyası nedir?

.Apk uzantılı bir APK veya dosya, Android işletim sistemi için bir uygulama içerir. APK formatı temelde bir Android uygulamasının çalışması için gerekli tüm dosyaları içeren bir sıkıştırma formatıdır. Bir APK dosyası, Google Play’de bulunan uygulamalar veya oyunlar için yükleyiciyi içerir.

Her tür danışma veya öneri posta kutumuzda iyi karşılanır. Sunduğumuz hizmeti geliştirmeye devam etmek için her gün çalışıyoruz.

Önemli:
Bu uygulama, Google Play veya Play Store’da yayınlanan oyunların ve uygulamaların bir galerisidir. Yalnızca resmi indirme bağlantılarına sahip öneriler ve açıklamalar sunar. APK İndirme, Google Play’e alternatif bir mağaza değildir.

 

APK Download

If you are one of those people who love to have the latest games and applications installed on your mobile device, smartphone or tablet, APK Download is for you. APK Download is a huge gallery that gathers the best in applications and games of the market making a personalized selection of the best contents in its different categories.

The free mobile application of APK Download is a convenient and quick way to access the most complete Play Store Games and Applications market, directly from your Android device wherever you want. You will only need a device with an IDE apt to operate. Join this mania and become king in a reign of APK.

The convenient public search option allows you to search and find the file you need within the huge APK Downloader database. It is also easy to define various search filters to obtain the best results.

Characteristics:

– Search files apk
– Download apk
– Scan apk files from External Storage and SD Card
– Show all the files apk
– APK Installer
– Install apk files with a single click
– Remove apk files from external storage and SD card
– Share apk files with your friends
– Sort list apk by name, size, package, version, installed and not installed
– Apk file status

What is an APK file?

An APK or file with the .apk extension contains an application for the Android operating system. The APK format is basically a compression format that contains all the necessary files for an Android application to work. An APK file contains the installer for applications or games found on Google Play.

Any type of consultation or suggestion is well received in our mailbox. We work daily to continue improving the service we offer.

Important:
This application is a gallery of games and applications published on Google Play or Play Store. Only offers recommendations and descriptions with official download links. APK Download is not an alternative store to Google Play.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *