3d-truck-driving-simulator-real-driving-games
Android Oyun Club

3D Truck Driving Simulator – Real Driving Games

Oyun Indir

Kamyon oyunlarını seviyorsanız, “3D Kamyon Sürüş Simülatörü” sizin için en iyi kamyon simülatörü oyunudur.
Kamyon şoförü olun, bir kargo kamyonu simülatörünün direksiyonunu tutun ve en gerçekçi kokpit kamyonu sürüş oyununun tadını çıkarın.
Truck Driving Simulator ile çok sayıda kargo öğesini tek bir yerden hedefe aktarın.
Güzel dağ vadilerinde Euro kamyonları sürün ve zorlu virajlı tepe pist simülatöründe heyecan verici tırmanma mücadelesinin heyecanını yaşayın.

En güzel kar, yağmur, gece ve akşam sürüş sahneleri ile ücretsiz kamyon sürüş oyunları 2019’un tadını çıkarmak için oynayın. Akşam modundaki gün batımı sahnesi, tüm dünyadaki en iyi oyundur. Görmelisin.
Bu çevrimdışı oyun 2019 NASIL OYNANIR
GPS kamyon sürme oyunu 2019 oynamak çok kolay. İşte bazı ipuçları:
1) Oyunu açtıktan sonra cihazınızı yatay tutun.
2) Oynat düğmesine basın. Seçenek olarak bir dizi HD kamyon var. İstediğiniz kamyonu seçin.
3) Oynanacak birkaç seviye var. Kilitli olmayan seviyelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu gerçek kamyon şoförü oyununda bir sonraki seviyenin kilidini açmak için seviyeleri geçin.
4) Cihazınızın sol tarafında bulunan 3d kamyon simülatörü oyununda kamera görüntüsü ve yönlendirme seçenekleri bulunmaktadır. Oyun sırasında istediğiniz zaman kamera görünümünü ve yönlendirmeyi değiştirebilirsiniz.
5) Direksiyon simidi veya düğmeler de sol altta.
6) Sağ tarafta far ve duraklatma butonları bulunmaktadır. Altta ileri-geri hızlandırıcı ve fren seçenekleri bulunmaktadır.

KAMYON HILL İSTASYONU GÜVENLİ SÜRÜCÜ İÇİN İPUÇLARI: Virajlı ve tehlikeli tepelik yollarda güvenli bir şekilde sürmek için ilk 2 seviyede yavaş sürmenizi tavsiye ederiz. Yolda hız kesiciler var. Onlara iyi bakın ve hız kesiciyi gördüğünüzde fren yapın. Eğimli direksiyon, kontrolü en kolay olanıdır. Bu yüzden offroad dağ tepelerinde sürüşü öğrenmek için eğimli direksiyonu seçin. İlk seviyelerde hızlı kamyon sürüş okulunda olduğunuzu hissedin ve ardından dağlarda kamyon sürüş simülatörü 2019 için özgürsünüz. “3D KAMYON SÜRÜŞ SİMÜLATÖRÜ” OYUN ÖZELLİKLERİ: – En gerçekçi kamyon fiziği, kamyonun gerçek sürücüsü gibi hissedin. – Gerçek gece sürüşü için farlara sahip kamyon. – Yarış kamyonunun birden fazla kamera görüntüsü: Üçüncü kişi görünümü, kokpit / iç kamera görünümü, üstten görünüm – 3D variller, tahta paletler, traktörler, gübre torbaları ve gaz tüpleri gibi birçok kargo ürünü. – Aşağıdakileri içeren çoklu direksiyon seçenekleri: Eğimli direksiyon, sol sağ dokunmatik düğmeler, direksiyon kolu. – Off-road imkansız yollarda sürmek için çok sayıda tepe kamyonu. – Yolda hız kesici ile en güzel dağlık yeşil parkurlar. – Kalbe dokunan gün batımı sahneleri ile akşam modu. – Gece efektleri gibi gerçek gece sürüşü. – En heyecan verici kaygan yollarla kar sürüşü yapan dağ 3d kamyonu. – Yağmurda heyecan verici kamyon sürüşü. – Kamyon GPS sistemi – Yüksek kaliteli HD grafiklere sahip off-road kamyon simülatörü oyunu. – Ücretsiz kamyon oyunları 2019, uygulama içi satın alma bile yok. – Çok eğlenceli bağımlılık yapıcı oyun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *