32-secs-traffic-rider
traffic rider apk

32 secs: Traffic Rider

Oyun Indir

 

Oyun Indir

Motosikletinize atlayın ve bilim kurgu metropolünde yüksek hızda trafikte yarışın! Tüm rakiplerinizi alt edin, maksimum hıza ulaşın, bozuk para toplayın, otoyolun Kralı olmak için bisikletinizin yeteneklerini yükseltin!

32 Saniye: Traffic Rider, bisikletlerin inanılmaz bir hızla koştuğu ve asfaltı kırdığı, çok uzak olmayan bir gelecekte harika bir yarışı garanti ediyor! Bu Traffic Rider oyunu diğer bisiklet oyunlarından oldukça farklı! Geleceğe bir göz atmak istiyorsanız, sınırsız yarışmayı seviyorsanız, zorluklardan hoşlanıyorsanız, 32 Secs: Traffic Rider en sevdiğiniz motosiklet yarış oyunu olacak!

32 sn, inanılmaz bilimkurgu görünümlü ortama sahip bir motosiklet yarış oyunudur. Fütüristik yüksek hızlı bisikletlere binin ve kalabalık otoyollarda yoğun trafikte yarışçı becerilerinizi test edin! Acele edin ve rakiplerinizi alt etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ama dikkatli olun ve bisikletinizi çarpmayın! Bu harika motosiklet yarışında nitro ve turbo bölgelerini kullanarak olabildiğince hızlı sürebilirsiniz! 32 saniyede: Traffic Rider Yarış yapabileceğiniz otoyol, Asfalt gibi tutuş!

Bilim kurgu görünümlü otoyollarda farklı fütüristik bisikletleri deneyin, aracınızı yükseltin ve bu hızlı koşuda en hızlı trafik sürücüsü olun! Yoğun trafikte yarışçı becerilerinizi ve reflekslerinizi geliştirin, düşmanın bisikletlerinden kaçının, diğer yarışçıları yenin ama bisikletinize dikkat edin! Bu zorlu yarışta usta olmaya çalışın! Daha yüksek hız ve kesin yol tutuşu elde etmek için bisikletinizi yükseltin, şehir otoyollarındaki en yetenekli Traffic Rider olmak için güçlendirmeleri kullanın ve yarışı kazanın! Zamana ve diğer sürücülere karşı yarışın. Parlayan, fütüristik otobanı keşfedin, her yükseltmeyi bulun ve motosikletinizi yükseltmek ve düşünülemez yüksek hıza ulaşmak için olabildiğince çok para toplayın! Yeni garajların kilidini açın, bisikletinizi özelleştirin, daha hızlı, daha zor hale getirin, tüm yetenekleri maksimum seviyeye yükseltin ve herkesi geçebileceksiniz!

Derin bir nefes alalım, bisikletinize atlayın ve acele etmeye hazır olun! Olabildiğince hızlı sürün, otoyola hakim olun, yoğun trafikte yüksek hızlı yarışın tadını çıkarın, acele eden sivillere dikkat edin, ancak rakip yarışçılarla kolaylaşmayın! Her gün oynayın ve günlük ödülünüzü alın!

32 Saniyede: Traffic Rider’ın dünyası zamanla yarış, günlük mücadeledir!
Yarış kıyafetinizi giymeye, rakiplerinizi ezmeye, trafikte ustalaşmaya, kazançlarınızı toplamaya ve anıtsal metropolün son bölgesine doğru yol almaya hazır mısınız?
ARTIK trafikte özgür olabilirsiniz, istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz, kural yok, hız sınırı yok, sadece tam gaz ilerleyin ve hızın tadını çıkarın!
Bisikletine binelim ve yarışa başlayalım!

PRO İPUÇLARI
* Maksimum hız için turbo bölgelerinden geçmeye devam edin
* Rakibe vur ama bisiklet sağlığına dikkat et
* Nitronuzu sık sık yakın ve turbo bölgelerle karıştırın
* Motosikletinizin tüm yeteneklerini maksimuma yükseltin!
* Beklenmedik durumlarda bisiklet frenini kullanın!

ANA ÖZELLİKLER
* Ustalıkla hazırlanmış görsel-işitseller
* Mükemmel hız ve oyun
* Eşsiz fütüristik motosikletler
* Sezgisel yükseltme sistemi
* Tam retina ekran desteği
* Liderler ve başarılar

Lütfen 32 Secs: Traffic Rider’ı değerlendirin ve bisiklet yarış deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olmak için bize bir yorum bırakın!

Unutmayın: Gerçek hayatta trafikte yarışmayın, hız sınırlarını aşmayın! Lütfen birbirinize ve bisikletinize de dikkat edin. 🙂

Heyecan: https://twitter.com/istomgames
Facebook: http://www.facebook.com/IstomGames

Nyan Cat: Lost in Space, Mad Bullets, Blocky Castle, Relic Looter: Mask of Tomb ve Swiper Cyber’ın yaratıcısı isTom Games tarafından düzenlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *