100-doors-games-2021-escape-from-school-300x300
Android Oyun Club

100 Doors Game 2021: Escape from School Oyun

Oyun Indir

Yeni Sürüm Android Oyunu İndir Ücretsiz ve Esay Yüklemek, Çok Seviyeli Oynamak Yeni bir 100 kapı mücadelesine girmeye cesaret ediyoruz: Bu okuldan kaçış oyununu oynarken 100 kapıya tıklayın! Yeni bilmece oyununda gizli nesneleri bulun, 100 kapılı bulmacayı çözün ve odadan kaçış! Yepyeni popüler bulmaca 100 Kapı Oyunları 2021: Yüz kapı mücadelenizi bekleyen 100’den fazla seviye ile Okuldan Kaçış. 100 Kapı Oyunu oynamak kolaydır, 100 kapı serisine tıklayın, ancak yenmesi çok karmaşık! O halde beyniniz için biraz kazanç elde edin ve eğlenin! ????
????

Bu yüz kapılı oyun mücadelesini yalnızca en zeki insanlar yenebilir. Onlardan biri misin? Bu ücretsiz okul kaçış oyununu indirin ve 100 kapılı oyunda tüm kapıları kimin açacağını görmek için diğerlerine meydan okuyun!

???? 100 KAPI OYUNLARI 2021: OKULDAN KAÇIŞ – OYUN

İşte olay – Mya (onunla tanışacaksınız) bir okulda kilitli (nedenini keşfedeceksiniz). Bu yüz kapılı oyun mücadelesindeki ana amaç, odadan kaçmasına ve çıkışı bulmasına yardım etmektir, böylece eve, ebeveynlerine ve rahat yatağına gidebilir. Kapı kilidini açmak için, gizli nesneleri bulmanız ve hayal edebileceğiniz her şekilde cihazınızı kullanarak harika bulmacaları çözmeniz gerekecek. Okuldan kaçmak için 100’den fazla kapıyı açmanız ve odadan çıkmanız gerekiyor. Kendi başınıza yapamıyorsanız, size ulaştık – ipuçları çok faydalıdır ve bunları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz!

100 KAPI OYUNLARI 2021: OKULDAN KAÇIŞ ÖZELLİKLERİ:

Gizli nesneler ve çözülmesi gereken bilmeceler içeren heyecan verici bulmacalar;
???? Harika mekanikler: zaman ve mekanda hareket edin, nesneleri birleştirin, zeka oyunları oynayın
Harika animasyonlarla harika seviyeler;
???? ÜCRETSİZ İPUÇLARI almak için şanslı dönüş
Mantıksal görevler;
???? Ayrıntılara özel dikkat gösterilmiş muhteşem grafikler
???? Oynaması basit, yenmesi karmaşık
Farklı odalar – sanat, kimya, müzik ve tarih derslikleri, kütüphane, spor salonu, kafeterya …
???? Cihazınızda neredeyse hiç yer kaplamaz
Kesinlikle ÜCRETSİZ!

100 Kapı Oyunları 2021: Escape from School’un her yeni seviyesi benzersiz bir bulmacadır ve ilerledikçe daha karmaşık hale gelirler.

100 Doors Games 2021: Escape from School, kaçırmak istemeyeceğiniz o beyin-alaycı, zorlu odadan kaçış oyunlarından biridir. Şimdi yükleyin ve yüzden fazla kapının kilidini açmaya çalışın! ????

Peaksel tarafından geliştirilmiştir.

Community Verified icon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *